אודותינו

י. אנטי סאן תעשיות הינה מהחברות המובילות בישראל בתחום ההצללה וחיפוי החלונות וידועה כנותנת השירות הראשית בתחום לכמה מהחברות המובילות במשק הישראלי.
החברה, אשר מספקת מגוון של וילונות ותריסים ונציאנים לבתים, משרדים וקליניקות בכל רחבי הארץ.

יחס אישי ושירות ללא פשרות

אנטי סאן גאה ביחס האישי ובשירות האיכותי שהיא מעניקה ללקוחותיה בארץ ובעולם.

החברה מאפשרת הזמנה של מגוון פריטי הצללה בהתאמה אישית, על פי המידות המדויקות של כל חלון או מרפסת והדרישות הדקורטיביות שלכם בכדי להפוך את תהליך הבחירה לקל יותר וליהנות מייעוץ מקצועי בלי לצאת מהדירה, מעניקה החברה שירות של ייעוץ בבית הלקוח.

במסגרת הייעוץ (שניתן בחינם לכל מתעניין) מגיע איש מקצוע מיומן ומתאים לכם את פתרונות ההצללה הרלוונטיים על פי הצרכים והרצונות שלכם.

וותק ומוניטין של למעלה משני עשורים

חברת אנטי סאן, בראשות ירון, החלה את פעילותה כבר בשנת 1996 ומשרתת לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ.

החברה מספקת אחריות מלאה עבור כל מוצריה וידועה בזכות ההספקה מהירה שהיא מעניקה ובזכות האמינות, שהפכה מזמן לשמה השני.

במסגרת שירותה רב השנים בתחום זה, זכתה החברה לספק פתרונות הצללה לחברות מובילות כדוגמת: מכבי שירותי בריאות, מייקרוסופט ישראל ועיריית נשר.

התאמה למגוון מנגנונים חשמליים ועיצוביים ייחודיים

שפע של פתרונות ההצללה של החברה מותאמים למרבית המנגנונים החשמליים, כך שניתן להשתמש בעיצובי הווילונות השונים עבור מגוון של בתים חכמים וליהנות משפע של פתרונות עבור הדרישות הייחודיות של כל חלל משום שלחברה עומד מערך ייצור ברמה הגבוהה בעולם, ניתן להזמין שפע של ווילונות בהתאמה אישית.

החברה עובדת מזה שנים עם מיטב האדריכלים ומעצבי הפנים המקומיים ומעניקה פתרון דקורטיבי שמשתלב באופן מושלם עם כל חזון עיצובי.

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות ←

לקבלת ייעוץ ראשוני חינם לחצו כאן והשאירו פרטים ←
שלח פניה חייג אלינו